38-100 Strzyżów, ul. Słowackiego 8                                 tel/fax (+48) 17 27 61 152                             psse.strzyzow@pis.gov.pl

  
                                   

Konkurs „Trzymaj formę”

          Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Strzyżowie informuje, że Główny Inspektor Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców organizują w bieżącym roku szkolnym VIII edycję Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia organizowanego w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Trzymaj formę”.

           Głównym celem konkursu jest zwiększenie świadomości wśród młodzieży na temat wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie, w szczególności poprzez pogłębienie wiedzy w zakresie prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia oraz ich znaczenie  dla organizmu człowieka.

Konkurs jest wydarzeniem  ogólnopolskim skierowanym do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz gimnazjów.

            Warunkiem udziału w konkursie jest prawidłowe zgłoszenie placówki przez dyrektora szkoły do Komitetu Organizacyjnego. Zgłoszenia dokonuje się za pośrednictwem modułu rejestracji dostępnego w ramach internetowego Systemu Konkursowego na stronie internetowej Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Trzymaj formę” konkurs.trzymajforme.pl  w terminie do dnia 14 grudnia br (piątek), szczegóły określa załącznik nr 5 do regulaminu i załączona instrukcja.

             W załączeniu przekazuje regulamin konkursu wraz załącznikami i instrukcją.

             Zapraszam do udziału w konkursie.

>>> Powrót do listy aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 PSSE Strzyżów
Realizacja: StudioPixel.pl