38-100 Strzyżów, ul. Słowackiego 8                                 tel/fax (+48) 17 27 61 152                             psse.strzyzow@pis.gov.pl

  
                                   

Punkt Konsultacyjno - Diagnostyczny w kierunku HIV/AIDS

        Wzorem lat poprzednich z okazji zbliżających się Walentynek, obchodzonych 14 lutego zachęcamy przede wszystkim osoby młode, pełnoletnie do wykonania testu w kierunku HIV.

Na co dzień troszczymy się o zdrowie swoje własne jak i „naszego Walentego lub naszej Walentynki”. Dlaczego wiec nie wykonać testu w kierunku HIV? Nie powinien być to test wierności partnera czy partnerki, ale standardowy element budowania poczucia bezpieczeństwa w związku.

Jednym z elementów Walentynek jest wzajemne wręczanie sobie upominków. Z myślą o tym można wykorzystać elektroniczną pocztówkę z krótka informacją o testowaniu, którą można wysłać wybranej osobie.

 Najbliższy Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny, gdzie można anonimowo i bezpłatnie wykonać test wAkierunku HIV, znajduje się w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie, ul.AWierzbowa 16. Punkt prowadzony jest przez Stowarzyszenie ,,Jeden Świat”.

>>> Powrót do listy aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 PSSE Strzyżów
Realizacja: StudioPixel.pl